Утеплення фасадів

Зовнішнє утеплення фасадів в будь-якому місті України

З настанням холодів питання про утеплення фасадів будинків стає як ніколи актуальним. Утеплення – досить складний процес, що вимагає підготовчих робіт із залученням фахівців. Але де можна знайти компанію, яка здатна швидко і надійно утеплити фасад? Є багато варіантів, але ми пропонуємо вам скористатися послугами нашого сервісу.

Ми вже багато років працюємо з клієнтами і знаємо про всі тонкощі утеплення фасадів в будинках і квартирах. В нашій команді працюють кваліфіковані фахівці, підготовлені до робіт будь-якої складності. Крім того, роблячи утеплення будинку зовні ми використовуємо тільки перевірене обладнання, а значить вам не варто побоюватися раптових форс-мажорів або затримок. Як тільки ви зв’яжетеся з нашим адміністратором, він тут же сформує замовлення і направить до вас бригаду майстрів. Після попереднього огляду, фахівці приступлять до роботи. Вже дуже скоро фасад вашого житла буде утеплений і про холод можна буде забути!

Утепление пенопластом

Чому обирають нас?

Гарантія

В нашій команді працюють тільки висококваліфіковані майстри.

Надійність

Вся наша техніка проходить необхідне обслуговування.

Швидкість

Ми приїдемо до Вас на наступний день після замовлення!

Точність

Всі наші замовлення ми виконуємо вчасно.

де ми знаходимося

Як ми це робимо

Утепление минватой
Утеплення мінватою

Якщо ви ще не підготувалися до зимового сезону, але мрієте проводити холодні вечори в теплій квартирі, не боячись замерзнути, вам обов’язково варто замовити утеплення зовнішніх стін в Україні. Наші майстри проведуть необхідну підготовку, після чого піде відбудеться процедура утеплення. Після цього ви будете повністю захищені від холодів, негоди та інших факторів, які можуть вплинути на температуру всередині приміщення.

Навіщо потрібне зовнішнє утеплення стін?

Люди, яким раніше не доводилося утеплювати стіни будинків або квартир, часто запитують, чи варто проводити подібні роботи та в чому їх перевага. Ми наведемо вам декілька фактів, які підтверджують необхідність утеплення фасаду.

Утепливши зовнішні стіни, вам більше не доведеться турбуватися про перепади температури в приміщенні. Все завдяки теплоізоляційному шару, який не дозволяє теплому повітрю виходити за межі квартири.

Плюс до всього, з утепленням фасаду «точка роси» тепер буде знаходитися зовні квартири, що у свою чергу застереже вас від утворення грибка і запліснявіння стін.

Відзначимо і той факт, що утеплення фасадів допоможе не тільки при сильних морозах, але і в жаркий літній період, не даючи прохолодному повітрю виходити з приміщення.

Не забудемо і про важливий технічний аспект утеплення фасадів в Україні. Під час установки панелей майстри перекривають всі міжпанельні шви, забезпечуючи повну герметизацію. Те ж саме стосується і відкосів.

Зовнішнє утеплення фасадів допомагає уникнути проблем, пов’язаних з опадами. Річ у тому, що через сильні коливання температури на фасаді можуть утворитися тріщини. Коли туди потрапляє вода, руйнування стін продовжується, а після зміни об’єму рідини тріщини стають ще більшими. Через них в будинок може потрапити вода, але при утепленні фасаду цієї проблеми можна уникнути.

Якщо мова йде про зовнішнє утеплення будинку на етапі будівництва, то це допоможе вам заощадити частину коштів, що витрачаються на будівельні матеріали. До того ж, правильна установка системи утеплення додасть додаткової естетики будь-якому будинку, будь то багатоквартирний або приватний будинок.

Вартість утеплення фасаду в Україні

Напевно більшість клієнтів, які мріють про тепло, насамперед будуть задавати питання про вартість послуги. Тут варто зазначити, що ціна на утеплення фасадів в Україні залежить від декількох факторів:

• Вибраного матеріалу

• Обсягу робіт, що проводяться

• Висоти будівлі

Найбюджетнішим варіантом для утеплення стане пінопласт, а більш дорогими будуть мінеральна вата і пінополіуретан. Також за бажанням можна буде покрити шар для утеплення структурною фарбою.

У будь-якому випадку, працюючи з нашою компанією, ви будете приємно здивовані ціною. Вартість послуги з утеплення починається від 500 грн за м². Не втрачайте можливості — зробіть своє життя кращим прямо зараз!

Залишилися питання?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!
ми будемо раді вам допомогти